Směr Cardiff

Tereza

Když se člověk rozhodne postavit na vlastní nohy, chce to trochu úsilí a odvahy. Samozřejmě taky podpory od rodičů či lásek, aby se vůbec postavil a pak se sám na nich mohl udržet. Pak je otázkou, jestli obstojí, kolikrát spadne a bude schopen se opět zvednout. Na mě moje nohy čekají už v pátek, kdy odlítám s dalšími X mladými lidmi studovat do UK, přesněji řečeno do Walesu na University of South Wales. Já budu mít místo v Cardiffu a vložím svůj osud do oboru Fashion Marketing and Retail Desing.

Díky nejmenované organizaci, která letos X lidem poskytla možnost jít studovat kamkoli do Velké Británie, poznat tamní život a lidi, stát se samostatným člověkem, se mi (a určitě nejenom mně) plní sen. Člověk si musí umět správně přát, aby ho hvězdy a vesmír vyslyšely a přání mu splnily. Přesně tak jak on si to přeje. Najednou, když je datum nového života za dveřmi, mám strach. Jestli to všechno zvládnu jestli budu rozumět...  

Jasně že jo. Musím se jenom pořádně nadechnout, otevřít světu náruč a doufat, že to všechno dobře dopadne. Někdy i  líp, než se očekává. Takže pro všechny, co se bojíte vydat na vámi vysněnou cestu a váháte, zahoďte strach a předsudky ostatních do koše a vrhněte se po hlavě kupředu.
Věřte, určitě to bude stát za to.


No comments:

Post a Comment

Instagram